9 مزیت سیستم های کرتن وال شیشه ای در طراحی داخلی

سیستم های کرتن وال شیشه ای داخلی بر اساس ایده های نمای ساختاری و کرتن وال های خارجی ساخته شده اند. با استفاده از جرزهای عمودی آلومینیومی، یک سیستم کرتن وال شیشه ای یک جداسازی انعطاف پذیر و مدولار از فضا را فراهم می کند. از آنجا که هیچ وزن ساختاری ندارد، می تواند دقیقاً در مکان مورد نیاز قرار گیرد و مزایای زیادی را برای شما فراهم می کند.

مزایای سیستم های دیوار کرتن وال شیشه ای داخلی

 بسیاری از مزایای سیستم های دیوار کرت وال شیشه ای داخلی آنها را به یک انتخاب مناسب برای جدا کردن فضاهای داخلی، افزایش جنبه های زیبایی شناسانه، ایجاد حریم خصوصی صدا و موارد دیگر تبدیل می کند.

  • پارتیشن های هدفمند با سیستم کرتن وال شیشه ای

در مدرسه موسیقی آیووا ،  کرتن وال ه لعاب دار برای تقسیم کتابخانه از راهرو استفاده می شود. این پارتیشن هایی که به طور هدفمند قرار گرفته اند، به دانش آموزان امکان می دهد فعالیتی را که در کتابخانه موسیقی اتفاق می افتد، ببینند. سیستم High Wall Elevare ™ Mullion  امکان ادغام درب های ال سی دی، پاشنه ایی، کشویی یا لولایی را فراهم می کند که شفافیت را در کل سیستم ادامه می دهد. این امر بدون توجه به تفکیک فضاها، یک فضای خوشایند را ایجاد می کند.

  • بسیار قابل تنظیم است

 سیستم کرتن وال تحمل وزنی ندارد، بنابراین یک عنصر طراحی فوق العاده انعطاف پذیر و کاربردی است. از نظر ماهیت ساخت، می توان آن را دقیقاً در جاهایی که لازم است برپا کرد. سهولت نصب آن را به انتخابی مناسب برای جداسازی فضاهای داخلی تبدیل می کند.

تطبیق پذیری سیستم کرتن وال آلومینیومی داخلی آن را برای طیف گسترده ای از نیازها و محیط مناسب می کند. آنها همچنین طیف گسترده ای از ترکیبات و تنظیمات را امکان پذیر می سازند.

  • زیبایی شناسی معاصر

خطوط تمیز و مناظر بدون مانع از مشخصه های طراحی معاصر است. سیستم های دیوار پرده شیشه ای به طور یکپارچه در این سبک ادغام می شوند. شیشه این امکان را برای شما فراهم می کند تا بتوانید به فضا نگاه کنید و در عین حال مناطق را در صورت لزوم جدا نگه دارید.

اجزای پشتیبانی این سیستم با چوب، شیشه و مواد پلی کربنات سازگار است و این امکان را برای کرتن وال های تجاری متناسب با زیبایی موجود فراهم می کند.

  • عایق صوتی

 

 نصب سیستم  کرتن وال شیشه ای داخلی میزان حریم صدا را در یک فضا افزایش می دهد.این باعث می شود که جلسات و گفتگوها خصوصی باشد بدون اینکه مانع دید کامل در مناطق بیرونی دفتر شوید.

سیستم های دیوار بلند که به 3.3 متر و بالاتر می رسند برای فضاهای بزرگ که ایجاد دیوار سنتی باعث ایجاد دردسر اساسی می شود بسیار مناسب است. اتاقهای بزرگ مناطق بسیار دشواری هستند که در آنها می توان سر و صدا را مدیریت کرد، اما  کرتن وال داخلی کار را بسیار آسانتر می کنند.

  • نور طبیعی را افزایش دهید

 ورود نور طبیعی به فضاهای داخلی فواید بی شماری دارد. مهمترین آنها روحیه و بهره وری بیشتر در محل کار، کاهش میزان افسردگی و اختلال عاطفی فصلی و افزایش انرژی است.

طبق یک نظرسنجی منتشر شده در Harvard Business Review ، 47٪" از کارمندان اعتراف می کنند که از نبود نور طبیعی یا پنجره در دفتر کار خود احساس خستگی یا کسالت را زیاد می کنند."

گنجاندن کرتن والهای لعاب دار در محیط کارخانه، مدرسه یا فروشگاه، میزان دسترسی به فضای داخلی از پنجره های خارجی را افزایش می دهد و همه از مزایای آن بهره مند می شوند.

  • فضای بزرگی را در خود جای دهید

  •  طراحی فضاهای بزرگ ممکن است دشوار باشد، اما در مناطق 3.3 متر و بالاتر ، سیستم های کرتن وال آلومینیومی مانند  Avanti’s Elevare Support Point Support Single Glaced High ، می توانند روند کار را بسیار آسان کنند. تمام محیط ها به دیواره های صلب بسته می شوند، و یک پانل کرتن وال پشتیبانی می تواند فضاهای بزرگ را از بین ببرد و مناطق کار جداگانه ایجاد کند.
  • ایمنی COVID-19 با کرتن وال شیشه ای

امروز در سال گذشته به طرز چشمگیری تغییر کرده است. خطر ویروس COVID-19 باعث شده است که بسیاری از دفاتر سیستم خود را بازسازی کرده و فضای بیشتری را بین کارمندان ایجاد کرده و پارتیشن هایی را برای کاهش انتقال میکروب ها ایجاد کنند.

کرتن وال های آلومینیومی لعاب دار یک راه حل عالی برای تغییر نیازهای محل کار شما است. آنها اجزای سازه ای نیستند، بنابراین می توان آنها را در موارد مورد نیاز نصب کرد. سیستم Elevare ™ Mullion High Wall باعث ایجاد سوراخ در ساختار اصلی پشتیبانی نمی شود، به این معنی که در صورت لزوم می توان آنها را از بین برد، پیکربندی کرد یا دوباره جابجا کرد. وقتی دنیا به حالت عادی بازگشت، می توان آنها را بازیافت کرد یا در جای دیگری استفاده کرد.

  • مشتری ها را به سمت فروشگاه خود بکشید

کرتن وال ویترین محصولات شما را به روشی روشن و زیبا در معرض نمایش قرار می دهد.  نورپردازی استراتژیک باعث روشنایی بیشتر فضا می شود و مشتریان بالقوه را مجاب می کند تا در آن توقف کرده و از نزدیک نگاه کنند.

  • فضاهای کوچک را بزرگتر نشان دهید

 تصور کنید در داخل این مکان ناهار خوری کوچک و باریک و بدون دیوار پرده شیشه ای داخلی قرار دارید. خیلی نزدیک و منزوی احساس خواهد شد. با این حال، با ادغام شیشه، می توانید با منظره غذا بخورید. خواه یک اتاق استراحت، یک کافه کوچک در داخل بیمارستان، یا یک کافی شاپ در یک ساختمان مدرسه، یک دیوار پرده شیشه ای باعث می شود که غذا خوردن به جای صرف یک وعده غذاییبا عجله برای رفتن ، به گزینه ای برای لذت بردن تبدیل کند.

If you like the article, please share it.

Write a comment

0
شروع گفتگو
از طریق واتساپ ارسال کنید