7 گوشه دنج که «فضاهای ذخیره سازی» بسیار جذابی دارند

شما (و موارد تزئیناتی تان) به عنوان اشکال  دنج قرار گرفته در یک فرش خواهید بود

یک گوشه دنج، یک عقب نشینی فوق العاده است، به ویژه پس از یک روز طولانی و شلوغ. با این حال، در حالی که ایده داشتن چنین مخفیگاهی وسوسه انگیز است، زمین (متأسفانه) در سنگاپور یک چیز لوکس و اعلاء است.  سپس این سؤال مطرح می شود که شما برای خالی کردن فضای مورد نیاز برای ساخت این مناطق چه می توانید انجام دهید ... خوب ، ما چند راه حل هوشمندانه در اینجا داریم!

این گوشه های دنج فقط مکانی برای استراحت نیستند، بلکه به عنوان راه حل های جذاب و شیک برای ذخیره سازی عمل می کنند. خیلی سریع، قهوه ای بگیرید و بنوشید - ما  می خواهیم دریابیم که چه چیزی این فضاهای راحت و در عین حال کاربردی را رقم می زند.

  1. Toa Payoh Eastبلوک 263

وقتی شک دارید، همیشه به آنچه می دانید بازگردید. چوب یا عناصر چوبی همیشه در مورد وارد کردن (یا معرفی مجدد) گرما به یک فضا بهترین عملکرد را دارند. اگرچه دیوارهای سفید در اینجا ابتدای ساکن حس سرما را القا می کنند، اما این احساس در اینجا با یک سکوی بلند چوبی مانند که صندلی های بدون پا را با شکوه می کند، جبران می شود.

اگر با دقت بیشتری نگاه کنید، متوجه می شوید که خود این پلت فرم مجهز به تعداد زیادی محفظه ذخیره سازی است!

2. خیابان بیشان 22

در حالی که مفهوم  شماره قبل در اینجا تکرار شده است،  عامل دنج بودن ، درهای آن[همانطور که شما  هم حتما حدس زده اید]، تقویت شده است.  در حالی که درهای دوتایی مطمئناً از نظر حفظ حریم خصوصی چندان مفید نیستند (با استفاده از شیشه)، اما می توانند صداها را تا حدی فیلتر کنند که می تواند به ایجاد محیطی آرامش بخش کمک کند.

این خانه همچنین ایده پلتفرم مطرح شده را با استفاده از یک کمد لباس و یک فضای نشیمن برای افزایش ظرفیت ذخیره سازی خانه گسترش می دهد. از آنجا که این افزودنی ها کمی حجیم تر هستند،  در قسمت طرفین به نرمی تمام شده اند تا همه چیز صیقلی به نظر برسد.

  1. باغ اصلی

حتی کابینت های شما را می توان به یک گوشه دنج تبدیل کرد – در این جا طراح فضایی را برای قرار دادن یک محل نشیمن ایجاد می کند که به عنوان یک منطقه ناهار خوری کوچک مرتب نیز عمل می کند.

 به سادگی میز خود را در حفره های واحد ذخیره سازی خود در مواقعی که استفاده نمی کنید، جا سازی  کنید!

4. Tre Residences

یک انبار نیم طبقه فضای شما را دو برابر می کند، همچنین مکانهای اضافی برای  ذخیره سازی شما فراهم می کند.

 طراح  در اینجا(استودیو )Mr Shopper تخت خواب این آپارتمان را درپروژه (Tre Residence) بالا می برد تا جایی برای بازی ایجاد کند که بچه ها بتوانند به آنجا برگردند، با راه حل های ذخیره سازی مرتب که در پله ها پنهان شده است.

5. Lorong 2 Toa Payoh

شاید تنها چیزی که می خواهید پنهان باشد، بی نظمی شما نیست، بلکه تخت بزرگ است. خوب، صرف نظر از ایده استفاده از سکوی بلند( آیت مهای قبلی)، یک تخت تاشو را در پشت پانل های دیواری پنهان کنید تا هنگام استفاده باز شود و در صورت عدم استفاده پنهان شود.

حتی بهتر از آن این که، این به شما این امکان را می دهد که هنگام نشستن فضای پای بیشتری در محل نشستن خود داشته باشید!

  1. Sol Acres

حتی ممکن است مفهوم گوشه دنج را در کل اتاق اعمال کنید! با کار نجاری هوشمندانه، این صاحبان خانه نه تنها خواسته اند که تخت خواب محصور شده ای ایجاد کنند بلکه موفق شده اند آن را به فضایی تبدیل کرده اند که محفظه های زیادی را ارائه می دهد.

به کشو های  بیرون آمدنی تعبیه شده در مکان عبور لوله های تأسیساتی(رایزرها) و یک سیستم ذخیره سازی کامل در خود اتاق فکر کنید!

7.جاده 351B Anchorvale

و اگر شما در بازار به دنبال چیزی هستید که بسیار کمتر متعارف است، چرا به "فضای زندگی" غرق شده ظاهری گرداب مانند  نمی دهید؟ در اینجا سکوی برآمده علاوه بر بازی با واحدهای ذخیره سازی اضافی، به گونه ای طراحی شده است که به این صاحبان خانه نشیمن و محل استراحت در این خانه می دهد.

کل فضا زیبا و صیقلی به نظر می رسد زیرا قسمت داخلی آن به زمین اضافه می شود به علاوه یک کنسول تمام قد که به عنوان قفسه کتاب  هم عمل می کند!

آماده اید گوشه های دنج خود را به راه حل های کاربردی تبدیل کنید؟

به ما اطلاع دهید و مشاوره های سریع و شخصی از یک تیم طراحی داخلی متخصص محلی را به صورت رایگان دریافت کنید!

               مطلب پیشنهادی بعدی

              25 ایده برتر برای طراحی «گوشه دنج مطالعه»  

    برای کودکان و بزرگسالان

If you like the article, please share it.

Write a comment

0
شروع گفتگو
از طریق واتساپ ارسال کنید