مهم نیست که کی باشید، در هر کجا زندگی کنید، یک چیز مسلماست: همه ما یک خانه رویایی داریم.می دانید، آن خانه ای که می توانید با کرکره های آبی، ایوان دور تا دور و دکوراسیون بی نقص که می توانید خود برای یک روز زندگی در آن تصور کنید؟ همه ما یک دیدگاه یا بیشتر برای اقامتگاه کامل داریم که اگر میلیاردر شویم در آن زندگی خواهیم کرد.

عبارت  مؤثر وقتی راجع به خانه های رویایی ما به کار می رود، چیست؟ "بله یک روزی..." . خانه رویایی چیزی است که ما برای آینده ترسیم می کنیم و باعث می شود یک چیز غیرقابل حل به نظر برسد.

خوب، در اینجا یک خبر جدیدی وجود دارد: شما همین الان می توانید خانه رویایی خود را داشته باشید! تنها آنچه شما نیاز دارید این 23 ایده هوشمندانه طراحی خانه است تا اقامتگاه فروتنانه خود را به سطح بالاتری برسانید.

 1. ایستگاه قهوه

   

اگر می خواهید میزبان صبحانه یا میزبان (صاحب خانه) گروه دوستان خود باشید، داشتن یک ایستگاه قهوه یک امر ضروری است. ما عاشق تم روستایی از این ایستگاه و زمینه تخته سیاه هستیم.

 1. انباری زیر راه پله

   

ما عاشق ترفند صرفه جویی در فضا برای قرار دادن وسایل خود در یک راه پله، چه در کشوهای دراور و چه در قفسه ها هستیم، برای تحقق یک ترند بسیار مرسوم( مد روز).

 1. سقف را برجسته کنید.

   

راهی برای برجسته کردن فضای خود و بزرگتر نشان دادن اتاق، آشکار کردن سقف است. خواه با  یک رنگ تازه زدن باشد یا یک کاغذ دیواری خارق العاده، این یک راه سریع برای باحال کردن فوری خانه شماست.

 1. محل نگهداری زیر تخت

   

فضای زیر تختخواب شما مهم برای ذخیره سازی است، مهم نیست که چه چیزی را ذخیره می کنید. کفش، دی وی دی یا کتاب، نشان دادن فضای ذخیره سازی زیر تخت شما کلیدی است که باعث می شود این ایده، فضای شما را بهبود ببخشد.

 1. سنگ مرمر مصنوعی

   

 آیا کار با کلاس تری از صفحه پیشخوان مرمری وجود دارد؟ من فکر می کنم تقریبا هر خانه رویایی جایی مرمر دارد. رویای خود را با این کاغذ مرمر قابل چسبیدن، به واقعیت تبدیل کنید.

 1. پایه های نیمکت دوباره وصل شده

   

 آسان است که یک کاناپه را از یک حالت ارزان به درجه یک برسانید - فقط پایه ها را عوض کنید! پایه های پلاستیکی چسبناک را برداشته و انواع ظریف و فلزی را جایگزین آنها کنید. حتی اگر این فلز تنها به "فلز" شباهت داشته باشد (یعنی واقعی نباشد) ، اما به نظر می رسد به نیمکت شما یک ارزش یک میلیون دلاری(بسیار بالا) می دهد.

 1. کشوهای طلایی

   

 یک روش آسان برای تبدیل کشوهای متوسط  شرکت ای .کی .یا. به یک قطعه هنری طراحی شده، ساده است. دو کلمه: فویل طلایی. همانطور که به نظر می رسد، تمام طلاها زرق و برق دارند.

 1. همه اون اسپری کاریی های رنگی

 یکی از کارهای مؤثر تزئینی مورد علاقه ما استفاده از رنگ اسپری ... روی همه چیز است. صندلی های قدیمی، آباژورها، وسایل روشنایی - شما بگویید دیگر چه...، رنگ اسپری می تواند آنها را شگفت انگیز نشان دهد.

 1. دستگیره های به روز شده

   

 یک خانه رویایی واقعی همه  اش درجزئیات است. اگر کمی رگه های عجیب و غریب در خود داشته باشید، دیوانه این دستگیره های کشوی دیناسوری به روز شده می شوید.

 1. جزئیات خز مانند

ترفندهای جدید، خانه قدیمی

آیا چیز زیبایی تری از خز وجود دارد؟

برای داشتن این جزئیات مجلل در خانه خود، مجبور نیستید در آن غلت بزنید( خود را آن اشباع کنید). شرکت ای.کی.یا فرشهای خز سفید را به فروش می رساند که واقعاً می تواند هر اتاق را دگرگون کند.

 1. یک مکان دنج ایجاد کنید(غار تنهایی!)

 گاهی اوقات، عالی ترین قسمت خانه واقعاً در خانه شما نیست. یکی از وسواس های طراحی ما "مکان دنج خارج خانه ی اصلی!" است؛ همان سوله های تبدیل شده به شما فضای نیمه خصوصی در خارج از خانه. به یک "غار انسان" فکر کنید اما کاملاً متناسب با سلیقه شخصی شما طراحی شده است.

 1. تخت های مسافرتی توکار

تخت تختخواب سفری احتمالاً کودکانه به نظر می رسد، اما اگر به شکلی بسیار حرفه ای و شیک درون دیوار تعبیه شده باشند چه؟ به نظر می رسد که آنها مانند یک انتخاب قدرتمند طراحی مناسب برای خانه رویایی شما هستند. به علاوه، شما همیشه می توانید دوستانی داشته باشید تا از خانه شگفت انگیز تان در کنار آنها لذت ببرید!

 1. شیر افشان در سینک آشپزخانه

افشان در سینک ظرفشویی شماست؟وای؟! این کار برای ظروف شما مانند وان آب گرم عمل می کند. چقدر لوکس!

 1. مکان مخفی برای مطالعه

 اگر عاشق کتاب خواندن هستید و می گویید هرگز در خانه رویایی خود یک گوشه خواندن تصور نکرده اید؟ دروغ میگویید. به این گوشه خواندن زیر پله نگاه کنید! به نظر می رسد یک مکان ایده آل(بهشت) برای کتابخانه است.

 1. ایوان پشت بام

ایوان سرتاسری ندارید؟ خوب، شما همیشه می توانید یکی را اضافه کنید.  و برای داشتن بهترین منظره در خانه (رویایی)، کمی ایوان را در پشت بام خود قرار دهید.

 1. زباله و مجرای سرازیر شدن زباله های بازیافتی

سطلهای آشغال؟ شاید در خانه قدیمی شما باشد. اما در خانه رویایی خود، این زباله ها و مجاری بازیافت را اضافه کنید، برای با کلاس تر شدن تان و کمتر کردن بوی بد.

 1. خانه ی درختی در حیاط خلوت

خانه های درختی فقط برای بچه ها نیست! خانه درختی حیاط خلوتی برای بزرگسالان وهمچنین برای کوچکترها به عنوان محلی سرگرم کننده ای است. این یک خانهی رویایی وبا فاصله از خانه است.

 1. نشیمنگاه کنار شومینه

 هیچ چیز دنجتر از یک شومینه زیبا و شعله ور نیست. خوب، شاید وجود داشته باشد! افزودن صندلی های سنگی در کنار شومینه شما می تواند بسیاری از شب های شگفت انگیز را برایتان به ارمغان بیاورد.

 1. دیوار تختخوابی برای سگ یا هر حیوان خانگی تان

 1.  به جای اینکه یک تخت کثیف به سگ خود بدهید، اتاق خودش را به او بدهید! از فضای زیر پله استفاده کنید تا فضای خصوصی سگ خود را در اختیار شما قرار دهد. بالاخره این فقط خانه رویایی شما نیست!

 1. فضای کانتر-مانند اضافی در آشپزخانه

مهم نیست که آشپزخانه شما چه بزرگ و چه کوچک باشد، همه ما آرزو داریم که فضای پیشخوان بیشتری در یک زمان های خاص داشته باشیم. این ایده ی عالی کانتر بیرون کشیدنیِ مبتکرانه یک روش عالی برای افزایش فضا در عین حال برای صرفه جویی در آن است.

 1. یک دوش راحت

 فکر می کنید دوش شما راحت نیست؟ دوباره فکر کنید این اتاق استراحت به شما امکان می دهد هر دوش  آب گرمتان را به یک تجربه آرامش بخش تبدیل کنید.

 1. جاروی برقی از کف

بله ، در واقع این یک جاروی جاسازی شده در نزدیک کف است وجود دارد که تمام خاک و گرد و غباری را که در آن می ریزید می مکد. به نظر یک جورجادوگری است؟ شاید.آیا این یک گزینه افزودنی شگفت انگیز در خانه رویایی شماست؟ قطعاً.

 1. اتاق مخفی

 این پادشاه تمام ایده های طراحی خانه است.داشتن یک اتاق مخفی، خصوصاً اتاقی که با فشار دادن یک قفسه کتاب به آن دسترسی پیدا می کنید، جالبترین چیزی است که تاکنون شنیده ایم.

 

نظر شما در مورد این ایده های طراحی خانه چیست؟ خانه رویایی خود را چگونه تصویر می کنید؟ نظرات خود را در بخش نظرات زیر به اشتراک بگذارید.

منبع:

https://tiphero.com

شروع گفتگو
از طریق واتساپ ارسال کنید