این طراحان مشهور داخلی به خاطر مشتریان مشهور، خطوط تولید پرفروش و نمایش های تلویزیونی معروف شناخته شده اند

 

توسط الیزابت استامپ

تصویرگری کنزی اینوی

 22ژانویه 2020

موفقیت یک شبه در صنعت طراحی نادر است. اکثر طراحان مشهور داخلی سال ها با مشتری ها، روی توسعه خطوط تولید و ساخت مارک های خود کار کرده اند. تبدیل شدن به یک نام خانوادگی نیاز به تا حدودی اغواگری و بسیاری از زرنگی رسانه ها دارد. معروف ترین طراحان امروزی جاده های مختلفی را به سمت بالا طی کردند، اما در حال حاضر اغلب می توان آنها را مشاهده کرد که جلد مجلات را با کمیسیون های پر سر و صدا و مشتری ها جمع می کنند و یا برنامه های منظمی را در تلویزیون به نمایش می گذارند. وقتی موفق شدند، فهمیدند که چگونه می توانند از موفقیت خود استفاده کنند و دامنه خود را در سراسر جهان گسترش دهند. این طراحان و معماران گرچه هرکدام از آنها تخصص و سبک خاصی دارند، اما قطعاً آثار خود را در این صنعت برجای گذاشته اند و همچنان بر نحوه زندگی و تزئین مردم تأثیر می گذارند.در مورد انجمن معروف ترین طراحان داخلی (AD PRO:Architecture Design Professions) که در حال حاضر کار می کنند، در ادامه مطلب بخوانید.

فقط در مدت شش سال، جوانا گینز - با کمک شوهر پیمانکار خود، چیپ - یک امپراتوری طراحی ایجاد کرده است. از زمان ارائه Fixer Upper در HGTV در سال 2013 ، این طراح و ستاره تلویزیونی همکاری هایی را با مارک های بزرگی مانند Target و Anthropologie آغاز کرده، مجله ای را تاسیس کرده، کتاب هایی را منتشر کرده و طرح های حمل و نقل و سبک روستایی را در همه جا فراگرفته است. این زوج همچنین شهر واکو، تگزاس را، به همراه بازار مگنولیا در سیلوس، یک مجتمع خرید و غذاخوری 4.9 هکتاری که تخمین زده می شود هفتگی 30 هزار نفر جذب می کند، به یک مکان توریستی تبدیل کنند. در حالی که Fixer Upper در سال 2018 به کار خود پایان داد، Gaineses  به راه خود برای سلطه طراحی ادامه می دهند.هتل بعدی در مرکز شهر واکو و شبکه تلویزیونی کابلی  مال خودشان است.

در سال 2002، نیت بركوس اولین بار در نمایش اپرا وینفری ظاهر شد و او به سرعت به یكی از استعدادهای مورد علاقه در طراحی آمریكا، نمایش های تلویزیونی، معاملات كتاب و همکاری بسیار زیاد تبدیل شد. شرکت مشهور وی، که در سال 1995 در 24 سالگی تأسیس شد، مجموعه ای از مشتریان برجسته را شامل می شود، از جمله ریکی مارتین، و Berkus  و در خطوط تولید با Target ، Kravet ، فروشگاه Shade و Framebridge همکاری می کند. او و همسرش جرمیا برنت در TLC’s Nate &  Jeremiah by Design  بازی کردند و این زوج اخیراً از جدیدترین مجموعه خود برای Living Spaces(فضاهای زندگی) رونمایی کردند.

در سال 2009 ، نیویورکر، کلی ویستلر(عنوان دار در مجله نیورک تایمز) را "رئیس برجسته طراحی داخلی ساحل غربی" اعلام کرد و از آن زمان به بعد توانایی و نفوذ وی فراتر از کالیفرنیا افزایش یافته است. این طراح لباس با طراحی خود در هتل ها و اقامتگاه های نایب السلطنه، Four Season Anguilla  و اخیراً هتل های Proper در سانفرانسیسکو، لس آنجلس و آستین صنعت مهمان نوازی را شکل داده است. در سمت مسکونی، لیست مشتریان وی شامل کامرون دیاز، بن استیلر و گوئن استفانی است و او خطوطی را برای "آن ساکس"، لی جوفا ، شرکت فرش، گئورگ جنسن و Visual Comfort( راحتی بصری) و همچنین مجموعه مبلمان و اکسسوری های خاص خود طراحی کرده است.

یک تعدادی طراحان داخلی مشهور وجود دارد و سپس مارتین لارنس بولارد، که دکوراتور فوق ستاره هایی مانند التون جان ، شر، کایلی جنر، و خلوئه و کورتنی کارداشیان است. او همچنین یکی از همکاران مورد علاقه برند ها است و دوازده خط  تولید مجوز دار را طراحی کرده است که شامل کاشی برای شرکتهای مشهوری چون Ann Sacks ، تشک برای Custom Comfort و تاج نقره ای برای Christofle است. وقتی که او برای ستاره ها طراحی نمی کند، بولارد با فضای داخلی Casa Laguna در Laguna Beach و The Prospect در لس آنجلس نشان می دهد که هنوز در صحنه مهمان نوازی است.

دو سال گذشته برای بابی بِرک  -بومی ایالت میسوری آمریکا- بیش از حد جالب بود. در سال 2018، او به عنوان متخصص طراحی Queer Eye شروع به کار کرد و به سرعت برای ساخت خانه های تأثیرگذار خود به یکی از طرفداران محبوب تبدیل شد. این پیشکسوت صنعت تجارت خرده فروشی خود را در سال 2006 و شرکت طراحی مشهور خود در سال 2015 راه اندازی کرد، اما Queer Eye سبک مدرن و دوست داشتنی خود را برای مخاطبان گسترده به ارمغان آورده است (همانطور که 2.6 میلیون پیرو اینستاگرام وی گواهی می دهند). در ماه اکتبر، بِرک مجموعه ای از مبلمان را با نام A.R.T  راه اندازی کرد. مبلمان در High Point Market  دارای 44 قطعه است که تعداد زیادی از آنها به سرعت به فروش می رسند.

معمار مورد علاقه جهان مُد پیتر مارینو است. افسانه طراحی ، که شرکت خود را در سال 1978 پس از کار در Skidmore ، Owings & Merrill  تاسیس کرد. جورج نلسون؛ و I.M. Pei / Cossutta & Ponte ، فروشگاه هایی را برای افرادی که دارای مارک های لوکس مد و جواهرات هستند از جمله Louis Vuitton ، Chanel ، Bulgari ، Hublot ، Dior ، Fendi و Graff طراحی کرده است. بوتیک های او، مانند پروژه های مسکونی، به خاطر مواد لوکس و نمایش های هنری چشمگیر آنها شناخته شده است. او به تازگی خط نساجی جدیدی برای Rubelli عرضه کرده و از فروشگاه های Louis Vuitton در لندن و سئول رونمایی کرده است.

جاستینا بلاکنی، طراح لس آنجلسی، سبک التقاطی و پر از گیاه خود را با 1.2 میلیون دنبال کننده اینستاگرام به یک روند داغ و تجارت پررونق تبدیل کرد. او وبلاگ طراحی خود ، Jungalow  را در سال 2009 شروع کرد و از آن زمان به بعد کتاب پرفروش ترین کتاب نیویورک تایمز، The New Bohemians را نوشت. راه اندازی یک فروشگاه آنلاین و همکاریهای زیادی را با مارک هایی مانند Anthropologie ، Band-Aid ، Target  و Loloi Rugs آغاز کرد. آخرین تلاش وی یک لباس محدود با اندازه و محدوده گسترده با عنوان We Wild توسط جاستینا بلاکنی است و وی قصد دارد در آینده ای نزدیک پایگاهی-پاسگاه- آجر و ملات افتتاح کند.

طراح امیلی هندرسون باعث رونق آمریکا در بازی سبک پردازی شد و به تغییر قفسه های کتا ، میزهای کوکتل و طاقچه ی بالای بخاری ها در سراسر کشور کمک کرد. وقفه بزرگ او در برنده شدن در فصل پنجم HGTV Design Star بود و نمایش بعدی او در شبکه، اسرار یک سبک، برای دو فصل اجرا شد. او در وبلاگ محبوب خود و پیج اینستاگرامی خود، که بیش از 835،000 دنبال کننده دارد، دانش فنی خود را با طرفداران اختصاصی به اشتراک می گذارد. کتاب سال 2015 وی با عنوان: اسرار برای ترتیب اتاق ها، از میزها تا قفسه های کتاب، پرفروش ترین کتاب نیویورک تایمز بود. هندرسون علاوه بر اجرای تمرینات داخلی و عملکرد محتوا، به عنوان متخصص سبک خانه Target فعالیت می کند.

از زمانی که ظروف سفال گونه خود را در سال 1993 در بارنیز معرفی کرد، جاناتان آدلر با رنگ و شوخ طبعی خانه ها را ارتقاء می بخشید. او به سرعت تجارت خود را فراتر از سرامیک گسترش داد و همه چیز را از بالش و وسایل منزل گرفته تا روشنایی و فرش طراحی کرد. استودیوی طراحی Adler فضای داخلی Parker Palm Springs و Eau Palm Beach و همچنین اقامتگاه های خصوصی و آپارتمان های نمونه را ایجاد کرده است. او دارای مجوزهای زیادی از جمله مارک Now House خود در آمازون است. مجموعه ای با شرکت سبک زندگی شاهدانه Higher Standards؛ و مشارکت با Kravet ، H&M Home  و Shade Store.

کن فولک که در سانفرانسیسکو و نیویورک مستقر است، به عنوان طراح برگزیده مبتکرانی چون شان پارکر، ورونیکا بیرد، کوین سیستروم و فارل ویلیامز تبدیل شده است که همگی از سبک پر جنب و جوش و سینمایی وی استقبال می کنند. خانه خلیج Bay که وی برای زوج های فناوری مایکل و ژوچی بیرچ طراحی کرده است در حال حاضر با مبلغی بالغ بر 35 میلیون دلار در بازار موجود است. فولک همچنین مسئول طراحی برخی از پر سر و صداترین (و برترین موضوعات ویرال در فضای اینستاگرام) کشور است، از جمله Ooster Bar Leo ، شرکت Felix Roasting ، و انجمن هنر Saint Joseph's - کلوپ و مرکز فرهنگی اعضای فولک در یک کلیسای کاتولیک مرمت شده در این فهرست قرار دارند. در مرحله بعدی بازسازی سه رستوران Saison با ستاره میشلن سانفرانسیسکو و طراحی غذاخوری پشت بام هتل The Newbury Boston به لیست طراحی های وی افزوده می شوند.

رابین استندفر و استفان آلش از طراحی تولیداتی به طراحی داخلی منتقل شدند و بزرگترین ستارگان هالیوود - از جمله بن استیلر، کیت هادسون و گوینت پالترو - را به عنوان مشتری آوردند. طراحان نوآور صاحب شرکت "رومن و ویلیامز" مسئول برخی از مجلل ترین طراحی رستوران ها و هتل های قرن تاکنون مانند هتل آس نیویورک ، انجمن ورزشی شیکاگو و لو کوکو هستند. در دسامبر 2017 ، این دو نفره "رومان و ویلیامز گیلد" را گشودند، مفهومی خرده فروشی که شامل یک کافه، La Mercerie  و پایگاه گل های Emily Thompson است. Standefer و Alesch اخیراً مجموعه ای را برای سایت تجارت الکترونیکی آقای پورتر منتشر کردند و قرار است امسال از طراحی جدید آنها در گالری های انگلیس در موزه هنر متروپولیتن رونمایی شود.

اندیا(هندو) مهدوی، معمار و طراح مشهور به دلیل فضاهای اشباع رنگ شگفت انگیز، از طراحی های عجیب و غریب خود برای پایگاه های -مناطق دور از شهر- لادوره در لس آنجلس، ژاپن، توسط نیویورکر به عنوان "هنرمند رنگ شناس " و "استاد درجات رنگی کروماتیک". توصیف کرده است و  به خاطر طراحی های هوشیارانه صورتی رنگ  وی برای گالری در اسکچ لندن - اینستاگرامی ترین رستوران در جهان. مهدوی در سال 1999 استودیوی طراحی خود را افتتاح کرد، چند سال بعد درمجموعه مبلمان و نمایشگاه خود شروع به کار کرد و فروشگاه Petits Objets خود را که دارای سرامیک، نورپردازی و اکسسوری های برجسته اس ، در سال 2011 افتتاح کرد. او با مارک های Bisazza گرفته تا Louis Vuiton تا Nespresso همکاری کرده است، و مورد توجه مشتریان مسکونی خصوصی قرار دارد.

طراح مستقر در شیکاگو، تیفانی بروکس، کار خود را در زمینه مدیریت و صحنه پردازی املاک مسکونی سطح بالا آغاز کرد، اما در سال 2007 در زمینه طراحی داخلی کار خود را تا بحال ادامه داد. او به لیست 20 طراح داخلی داخلی آفریقایی آمریکایی در شبکه طراحان داخلی سیاه  وارد شد و هنگامی که روی پروژه های - وابسته به شبکه- خود مانند خانه هوشمند HGTV 2019 را طراحی نمی کند، با تعداد زیادی مشتری برجسته خود کار می کند.

Axel Vervoordt طراح و فروشنده بلژیکی 50 سال پیش اولین پروژه طراحی خود، مرمت 11 خانه قرون وسطایی در آنتورپ را انجام داد و از آن زمان به دلیل فضای داخلی مینیمال و نگاه متخصص به هنر و عتیقه جات شناخته شد. سبک بی انتها و در عین حال مدرن وی، تعداد زیادی مشتری مشهور از جمله کیم کارداشیان و کانیه وست، رابرت دنیرو و کالوین کلین را به خود جلب کرده است. دفتر مرکزی و گالری آنتورپ شرکت وی در یک مجموعه کارخانه تقطیر و مالت در کانال آلبرت است که همچنین شامل آپارتمان ها، باغ ها و یک رستوران نیز ساخته شده است. یک گالری هنگ کنگی در سال 2014 افتتاح شد. این طراح به تازگی فضای داخلی هتل Purs در آلمان را به اتمام رسانده و پنجمین کتاب خود را با نام "Portraits of Interiors" با حضور Rizzoli منتشر کرده است.

کاترین ام. ایرلند متولد انگلیس کار خود را به عنوان بازیگر، طراح مد و فیلمساز آغاز کرد. اما موفق ترین نقش وی تاکنون نقش طراحان داخلی و پارچه بوده است. پارچه های او با الهام از سطح جهانی در نمایشگاه های سراسر جهان یافت می شود و لیست مشتریان وی شامل استیو مارتین، جولیا لویی-دریفوس و دیوید ممت است. این طراح مستقر در لس آنجلس همچنین شش کتاب را قلم زده و در Bravo’s Million Dolora Decorators ظاهر شده است. در سال 2018، او اتاق ایده آل را راه اندازی کرد، یک پلت فرم طراحی آنلاین شامل اتاق های قابل خرید توسط ایرلند و طراحان برتر دیگر مانند مارتین لارنس بولارد، سوزان کسلر و جفری بیلهوبر.

تام فیلیشیا به عنوان کارشناس طراحی درسریال Queer Eye for the Straight Guy در آگوست 2003 به یک نام مربوط به خانه تبدیل شد. از آن زمان او همچنان از طریق كتاب های خود سبک جلا خورده را برای توده ها به ارمغان آورده است. همکاری با مارک هایی مانند Delta Airlines ، American Express و Radio City Music Hall ؛ و آخرین نمایش تلویزیونی براوو(Bravo) با کارسون کرسلی، با نام "یک اتاق با کارسون و تام تهیه کنید". این طراح، که دندان های خود را در پاریش-هادلی و دیگر شرکت های برتر برید، با مشتریانی مانند تینا فی و جنیفر لوپز کار کرده است. او همچنین مبلمان، پارچه ها و اکسسوری خاص خود را دارد که می توانید در Sedgwick & Brattle ، نمایشگاه تجارت وی در مرکز طراحی نیویورک، پیدا کنید.

تام فیلیشیا به عنوان کارشناس طراحی درسریال Queer Eye for the Straight Guy در آگوست 2003 به یک نام مربوط به خانه تبدیل شد. از آن زمان او همچنان از طریق كتاب های خود سبک جلا خورده را برای توده ها به ارمغان آورده است. همکاری با مارک هایی مانند Delta Airlines ، American Express و Radio City Music Hall ؛ و آخرین نمایش تلویزیونی براوو(Bravo) با کارسون کرسلی، با نام "یک اتاق با کارسون و تام تهیه کنید". این طراح، که دندان های خود را در پاریش-هادلی و دیگر شرکت های برتر برید، با مشتریانی مانند تینا فی و جنیفر لوپز کار کرده است. او همچنین مبلمان، پارچه ها و اکسسوری خاص خود را دارد که می توانید در Sedgwick & Brattle ، نمایشگاه تجارت وی در مرکز طراحی نیویورک، پیدا کنید.

هنگامی که او استودیو و فروشگاه طراحی خود ، Aero  را در سال 1992 تأسیس کرد، توماس اوبراین کمک کرد تا گرما (warmth) را به سبک مدرن و مدرن آن روز برساند. مغازه او، که در سال 2016 از یک خانه قدیمی شخصی در SoHo به مرکز طراحی نیویورک تغییر یافته بود، مورد علاقه خریداران خوش سلیقه، از جمله طراحان همکار قرار گرفت. در سال 2005، وی اولین خط Vintage Modern خود را برای Target معرفی کرد، که نام و سبک کلاسیک او را به مخاطبان عظیم القا کند. اوبراین نویسنده سه کتاب، و یک طراح محصول پرکار با مجموعه هایی درCentury Furniture ، Waterworks ، Visual Comfort ، Patterson Flynn Martin ، Reed and Barton  و Groundworks است.

طراح ویکی چارلز، پس از 20 سال صرف شکل دادن به زیبایی Soho House ، در سال 2016 شروع به کار خود کرد و با همکاری جولیا کوردن، "شارل و همکاران" را تاسیس کرد. فقط در مدت سه سال، این شرکت در حال تهیه لیست مشتریانی از زوج های قدرت از هر دو طرف اقیانوس اطلس، از جمله دیوید و ویکتوریا بکهام، جورج و امل کلونی، اشتون کوچر و میلا کونیس، و کری راسل و متیو ریز است.

پروژه های پیچیده مایکل اس. اسمیت برای تقریباً سه دهه جلد مجلات طراحی را جلب کرده است. با یک لیست مشتری که شامل بازیکنان قدرت در هر قلمرو است، از سیاست (اوباما) گرفته تا رسانه (روپرت مورداک) تا سرگرمی (شوندا ریمز)، بومی کالیفرنیا و نویسنده پنج کتاب ترکیبی از کلاسیک و مدرن در فضای داخلی و خط تولید است. مجموعه جاسپر وی که در نمایشگاه های سراسر دنیا به نمایش در می آید شامل کاغذ دیواری، پارچه ، مبلمان و نورپردازی است. نمایشگاه Jasper متعلق به خود طراح در غرب هالیوود با مجموعه ای متشکل از بیش از 30 فروشنده، ستون اصلی صحنه طراحی لس آنجلس است.

شروع گفتگو
از طریق واتساپ ارسال کنید