ویدیو های انگیزشی (2) باب پراکتور

باب پراکتور، از مربیان شهیر انگیزشی در جهان سلام دوستان.

با قسمت دوم معرفی اساتید انگیزشی در خدمت شما عزیزان هستم.

می خواهم شما رو با فردی آشنا کنم که همگی با مستند راز  ساخته خانم راندا برن با ایشون آشنا شدیم، مستندی 32 ساعتی که فقط دو قسمت از اون رو اکثرا دیدیم. گفتنی است این مجموعه تأثیر گذار اگرچه بعدها کمی مورد نقد قرار گرفت ولی همچنان یکی از منابع بسیار مهم در زمینه صنعت رشد شخصی است. و حالا برگردیم به آقای باب پراکتور یکی از چهره هایی که در این مستند ظاهر شد و خیلی علاقه به شناخت خویشتن خویش داشت و ما رو با قانون حیرت انگیز “جذب” آشنا نمود: ” به هرچی بیشتر فکر کنی، همونو تو زندگیت جذب می کنی”. من بعدها ویویوهای بیشتری از ایشون بدستم رسید که عمدتاَ راجب  ذهن خودآگاه و ناخودگاه و تأثیر اونها در موفقیت یا عدم موفقیت اشخاص بود. همچنین اشاره مکرر ایشون به کتابی معجزه آسای” بیندیشید و ثروتمند شوید” اثر ناپلئون هیل، فتح البابی بود برای شخص من برای شناخت اهمیت افکار و باورهایمان در شکل گیری زندگیمان و روشهای ثروت سازی از آنها.

عبارات زیبایی از ایشون هست که میگه: ” …من فرد باهوشی نبودم ولی تو زمینه ای کاریم بسیار موفق شدم و درآمدم روز به روز زیادتر میشد در حالی که در زندگی ام با این فکر بزرگ شده بودم که تنها افراد باهوش شغل بهتر و سود آوری خواهند داشت…بنابراین شروع کردم به مطالعه روی خود که چگونه من موفق شدم از درآمد ناچیز به این سطح از رضایت مالی برسم.”

در اینجا در بخش دانلودها قسمت اول از مجموعه 5 قسمتی آموزش های باب پراکتور  در اختیار شما گذاشته شده که در زمینه علل موفقیت افراد فوق موفق و نقش نگرش ها و باورهایمان در این مسیر اطلاعات ارزشمندی رو در اختیارمون میذاره. برای تهیه قسمت های دیگر این آموزشهای استثنایی با ما از طریق پل های ارتباطی مان در اینستاگرام، لینکدین در ارتباط باشید.

در پایان این پست می خوام با  معرفی “7 عادت افراد شاد” ، لحظات شاد و پر از موفقیت رو براتون آرزو کنم:

1- مراقبه کنید.

2- صبور باشید.

3- مثبت بیندیشید.

4- به خودتان باور داشته باشید.

5-به سادگی ببخشید.

6- رویاهای بزرگی داشته باشید.

7- عاشق خودتان باشید.

 

If you like the article, please share it.

Write a comment

0
شروع گفتگو
از طریق واتساپ ارسال کنید