50 ایده ساده برای دکوراسیون منزل که فوراً فضای شما را دگرگون می کند

اگر خانه شما در شرف ایجاد یک تغییر در دکوراسیون طراحی است اما بودجه محدود و حتی زمان کمتری دارید، به جای مناسبی آمده اید. ما به 50 ایده دکوراسیون منزل برای شروع کار فکر کردیم. با چیزی مانند دیوار تأکیدی(اکسنت وال)، لامپ رنگارنگ یا بالش پرتابی (کوچک و مربع شکل معمولا در گوشه مبل) جدید (یا چهل و هفت ایده دیگر برای دکوراسیون منزل اگر در ذهن تزئین مجدد شما نباشد)، کل فضای شما می تواند احساس تازه، دائمی اما بی انتها و تصفیه شده داشته باشد شما می توانید در هر روز با یکی از این ایده های تزئینی روبرو شوید، حتی اگر به نظر برسد که نتیجه گیری از آنها احتیاج به مدت زمان بیشتری خواهد داشت.

1از 50

 یک نقطه دنج برای خواندن تنظیم کنید

 هیچ گوشه مشخصی برای خواندن ندارید؟ مشکلی نیست اگر خانه شما هیچ املاک و مستغلات باقیمانده ای برای تبدیل شدن به یک گوشه مطالعه ندارد، اتاق نشیمن رسمی خود را طوری طراحی کنید که وظیفه دو برابر آن را به عنوان یک اتاق استراحت دنج انجام دهید. در اینجا، (در تصویر) طراح از نظر استراتژیک مبلمان با پارچه ها و اشکالی را انتخاب می کند که هم پیچیده و هم خانگی هستند، که برای سرگرمی یا راه یافتن به تنهایی مناسب است.

2 از 50

از رنگ سیاه نترسید

 رنگ ملایم مشکی در این اتاق خواب باعث ایجاد احساس خاص و صمیمی در آن می شود به گونه ای که هرگز با یک رنگ روشن نمی توانید به آن دست پیدا کنید (این سایه خاص  مشکی رنگ با ته مایه آبی) در مبلمان با سبک اکلکتیک(ترکیبی)  نیز به زیبایی به تاریكی كمك می كنند و باعث می شوند فضای ساكن و مجلل بیشتر فراهم شود.

3 از 50

 یک شومینه خالی را دوباره طراحی کنید

 درباره چگونگی دکوری کردن شومینه خالی، دوباره فکر کنید. در این محیط غنی از بافت(مطابق تصویر)، طراح داخلی یک شومینه خالی را به یک گالری(محل نمایش) کوچک برای نمایش ظروف سفالی و آثار هنری تبدیل کرد.

4 از 50

پنجره های خود را فراموش نکنید

 افزودن روشی مناسب برای پنجره می تواند تفاوت ایجاد کند. ما به خصوص تحت تأثیر سایه های سبک رومی با الگوی سرگرم کننده هستیم.طراح در این تصویر، که این منظره رویایی اتاق خواب را طراحی کرده ، او می گوید: "این با تزئین101  (اصطلاحی که برای درسهای ساده در هر رشته برای آماتورها بکار می رود) مغایرت دارد، اما استفاده از الگوهای کوچک با هم می تواند برای چشم راحت تر باشد."

.

5 از 50

 یک قفسه کتاب را دوباره طراحی کنید

 این کتابخانه خانگی که دوباره طراحی شده است، از چوب آغشته به رنگ  مرکبی گرفته تا صندلی کناری مدرن و نردبان های تمیز، یک طراحی مدرن و زیبا است. می توانید آن را با کتاب پر کنید - یا می توانید تاچ های تزئینی و لوازم جانبی مانند گلدان و مجسمه ها را اضافه کنید تا یکنواختی دیوار کتاب را بشکند. یا کتابهای خود را سازمان دهی نمایید. نه تنها انسجام بیشتری احساس می شود، بلکه اگر در مجموعه خود رنگهای روشن زیادی داشته باشید، آنها بیشتر برجسته می شوند.

6از 50

 فضای صبحانه خوری را تنظیم کنید

صبحانه با منظره؟ به نظر عالی می آید. این یکی سبک  حومه ای شیک است و با یک ته مایه روستای لمسی است اما هنوز هم مبادی آداب بودن را می رساند همچنین ثابت می کند برای رسیدن به فضای مناسب حتما نیازی به گوشه داخلی واقعی ندارید.

7 از 50

ورودی خود را بهبود ببخشید

 اگر فضای ورودی بزرگی ندارید - یا دارید اما احتیاج به توجه مضاعفی دارد - یک میز کنسول کوچک معرفی کنید. برای یک زیبایی شناسی رسمی و در عین حال مدرن،می توانید یک میز سنتی را انتخاب کنید و سپس هنر انتزاعی مدرن را بالای آن آویزان کنید. سپس برخی از پرتره ها را به دیوار تکیه دهید تا به راحتی از دیوار راهرو استفاده کنید.

8 از 50

با خیال راحت پوست گوسفند را اضافه کنید

اگر هر منطقه ای در خانه شما احساس ریاضت می کند، پرتاب پوست گوسفند ساده ترین راه حل است. آنها گرما، بافت و راحتی را به ارمغان می آورند در حالی که با تغییر نیازها و خلق و خوی شما بسیار مقرون به صرفه هستند و به راحتی مود(حس و حال) فضای خود را دگرگون  می کنند.

9 از 50

بالشهای کوچک(کوسن) خود را عوض کنید

کوسن های کوچک ساده ترین راه برای تازه شدن اتاق خواب یا اتاق نشیمن است. معرفی یک رنگ، چاپ یا شکل جدید با کوسن می تواند باعث شود که کل فضا دوباره احساس جدیدی کند.

10 از 50

یک چهارپایه داخل حمام بیاورید

 چهارپایه را کنار وان بکشید. فضای اضافی سطح نه تنها به سازمان  دهی کمک می کند، بلکه راهی عالی برای احساس تجملی بیشتر در کل فضا است.

11 از 50

به سرویس بهداشتی خود کمی توجه مضاعف نشان دهید

آسان است که از یک اتاق بسیار کوچک رد شوید، خصوصاً به دلیل اینکه فضای کافی برای استفاده در دکوراسیون وجود ندارد. اما به طور قطع می توان توجه عالی را به این گوشه ها نشان داد - و ارزش آن را هم دارد. به عنوان مثال این فضای روشویی را در نظر بگیرید. با یک دیوار رنگ صورتی صورتی روشن و گالری اطراف از آثار هنری التقاطی، اتاق کوچک آثار زیادی را در خود جای داده است.

12 از 50

سایبان نصب کنید

اگر می خواهید اتاق خواب خود را به کاخی مناسب در حد خانواده سلطنتی تبدیل کنید، یک سایبان اضافه کنید. این پارچه توری سفید به زیبایی آویزان شده و جلوه ای  از اتاق خواب مینیمالیستی به ارمغان می آورد.

13 از 50

تعویض نقاط کانونی به صورت فصلی

 شطرنجی؟ برای زمستان؟ حتی نزدیک به کارهای بسیار مبتکرانه نیست، اما ما هنوز هم برای آن  حاضریم شرط ببندیم. تعویض نقاط کانونی به صورت فصلی نیز باعث هیجان شما در آینده خواهد شد.

14 از 50

 از طبیعت الهام بگیرید

 این فضا غنی از بافت است که گرما و بُعد را ایجاد می کند. همچنین ویژگی بسیار زیادی دارد حتی اگر به یک پالت رنگی جدی پایبند باشد. برای یک محیط مشابه دعوت کننده و متعادل، از طبیعت الهام بگیرید. به گیاهانی نظیر علف دریایی، چوب خیزران، کنف، چوب، بتن برجسته و سنگ مرمر فکر کنید.

15 از 50

منسوجات و متعلقات مبلمان را نو-نوار کنید.

رنگ آمیزی مجدد مبلمان به طور خودکار باعث تازه شدن یک فضای کامل می شود. و اگر عاشق تزئینات سبک اکلکتیک(ترکیب) هستید، از این اتاق نشیمن بی عیب و نقص الگوبرداری كنید. تمام تقارنهای موجود در این اتاق بسیار خوب کار می کنند - آینه زاویه دار، هنرهای سر زنده  در کنار آن، شومینه مرمر، چهارپایه روستایی و سفالهای هندسی به طور غیر منتظره ای با نرمی صندلی های صورتی براق تکمیل می شوند.

16 از 50

به سادگی مرتب شوید

این احتمالاً همان چیزی نیست که شما می خواهید بشنوید زیرا ما فکر نمی کنیم که تمیز کردن به عنوان سرگرمی انجام شود، اما افزودن چند قطعه که سازماندهی را آسان می کند می تواند تفاوت زیادی ایجاد کند. نصب قلاب های کت یا آوردن یک چنگک جالباسی  برای کت های شیک از جلوی درب را در نظر بگیرید. سپس یک صندلی کوچک تاشو زیر آن قرار دهید تا هنگام برداشتن کفش روی آن بنشیند. این کار از جمع شدن لباس های مخوف (و قبلاً اجتناب ناپذیر) جلوگیری می کند.

17 از 50

دیوار خود را با رنگ محدود و تعریف شده کنید

برای یک بیان گرافیکی دیوار خود را تعریف کنید. نیمی از آن را با تناژی پررنگ رنگ آمیزی کنید یا دو رنگ خنثی را انتخاب کنید. در اینجا، رنگ سیاه تقریباً یک چهارم از راه را بالا می آید در حالی که بقیه اش با سایه ای خوب از خاکستری استیل مانند است، و بیانیه ای کم اهمیت و در عین حال منحصر به فرد را ایجاد می کند.

18 از 50

دیوارها را بهبود ببخشید

 با دادن رنگ سفید رنگ به دیوارها، حمام را سر زنده کنید. اگر به نظر می رسد این یک تعهد بیش از حد است، برای پاک کردن لکه ها از پاک کن جادویی استفاده کنید. همانطور که در این حمام طراحی شده دیده می شود، یک فضای خالی و شاداب و عالی برای یک گالری(فضای نمایش) سرگرم کننده است.

19 از 50

کاغذ دیواری تأکیدی به کار ببرید.

لازم نیست کل اتاق خود را کاغذ دیواری کنید - فقط یک دیوار را انتخاب کنید و با آن یک تأکید خلق کنید. سریع ، آسان است و تفاوت زیادی ایجاد می کند.

20 از 50

لایه های فرش وطرحواره ها

 این خانه التقاطی گنجینه ای از اشیای عتیقه، پارچه های غریب و تزئینات شجاعانه است. این همچنین یک کلاس درس پیشرفته در لایه بندی است. چرا وقتی می توانید سه فرش داشته باشید فقط از یک فرش استفاده می کنید؟ فرش های لایه ای در رنگ ها، طرح ها و بافت های مختلف برای ایجاد جذابیت بصری در کف خانه شما.

21 از 50

دوباره به دیوار راهروی ورودی خود فکر کنید

 اگر دیوارهای یک راهرو احساس خستگی یا کمبود می کنند، یک دیوار گالری اضافه کنید. قاب های عتیقه بیاورید، یا یک فروشگاه ارزان فروشی یا مغازه کیک فروشی بزنید و یک سری آینه های دستی را در یک دیوار راهرو مرتب کنید.

22 از 50

پتوی روتختی(پرتابی)  نو را معرفی کنید

 قرار دادن پتوی رو تختی(پرتابی) رنگارنگ در انتهای تختخواب یا پرتاب آن از روی مبل، یک ترفند طراحی آسان اما شگفتی آفرین است. این نیز یک روش عالی برای آزمایش رنگها و طرح ها قبل از تعهد کامل به آنها است.

23 از 50

یک هنر بیانگر را انتخاب کنید

 با کارهای هنری بزرگ، یک دیوار ساده کمی هیجان انگیزتر بسازید. عکاسی در مقیاس بزرگ یا چیزی انتزاعی و پر جنب و جوش را انتخاب کنید تا واقعاً یک اثر بیانگر(گیرا) خلق کنید.

24 از 50

نورپردازی جدیدی را نصب کنید

 اگر موردی وجود داشته باشد که بتواند به تنهایی یک اتاق را جان تازه ای ببخشید، توجه به وسیله روشنایی است. دنبال مثال هستید؟ آن چراغ آویز برنجی. این بسیار راحت تر و پیچیده تر از لامپ رو میزی است و با عناصر سنتی تر در اتاق خواب در یک کنتراست (تضاد: برجسته کردن به جای خلق تعادل) خوب است.

25 از 50

کف را رنگ کنید

آیا می توانید تصور کنید این حمام قبل از داشتن کف آبی روشن چقدر ساده به نظر برسد؟ تغییر سریع باعث می شود وان در مرکز قرار بگیرد. اگر می شد ما می خواستیم کل طول روز را در آنجا غوطه ور شویم.

26 از 50

یک چراغ زمینی برجسته را در گوشه قرار دهید

 این گوشه کوچک به لطف صندلی چرمی مدرن و فرش گرافیکی، براق، شیک و کاملاً زیبا هست. اما آن لامپ از کف تا سقف یک خیره کننده معماری است که واقعاً فاکتور اضافه شده  شگفتی را به همراه دارد. به دنبال یک چراغ  زمینی باشید که برای یک فضای مشابه که دو برابر اثر هنری جلوه داشته باشد.

27 از 50

کنتراست را در کارتان بیاورید

برای ایجاد کنتراست جالب، یک چیز را در یک اتاق کاملاً سنتی با یک چیزکاملاً مدرن جایگزین کنید، مانند این میز قهوه هندسی و کف اتاق با رنگ انتزاعی.

 

28 از 50

یک نیمکت در انتهای تخت خود اضافه کنید

شما به پاتختی احتیاجی ندارید. یک نیمکت همان کار را انجام می دهد. این به لنگر انداختن تختخواب شما کمک می کند، مانند محلی برای نشستن و پوشیدن کفش عمل می کند و به عنوان محل نگهداری بالش و پتو اضافی عمل می کند.

29 از 50

مبلمان خود را دوباره مرتب کنید

 تقارن، برای چی؟ صندلی ها و کاناپه های شما نیازی به صف ندارند - در حقیقت، شما حتی مجبور نیستید صندلی داشته باشید. میز کناری خود را در گوشه کنار دو مبل قرار دهید، و اگر صندلی های بازو دار به اندازه کافی برای یک اتاق نشیمن کلاسیک ندارید، فقط بالش های کف را کنار میز قهوه قرار دهید.

30 از 50

مینیمالیست باشید

 وسایل خود را پایین بیاورید و اتاق شما کاملا متفاوت به نظر برسد. این به عنوان یک حالت دو برابر و عمل تمیز کردن را به یکباره انجام می دهد.

31 از 50

یک سفره هنرمندانه اضافه کنید

یک سفره جسورانه و طرح دار می تواند فوراً فضای سنتی را کمی التقاطی کند.در  این تصویر یکی از ته مایه های آبی رنگ از کاغذ دیواری زمینه را انتخاب کرده است.

32 از 50

با تناسب بازی کنید

این اتاق نشیمن عالی از بسیاری جهات با شکل و مقیاس بازی می کند - هر جزئیات طراحی جهان الهام بخشی را ارائه می دهد. برای تأثیر بیشتر و تمهید متناسب، یک آینه بزرگ را آویزان کنید. آن را ساده و براق نگه دارید، شکل یا رنگ سرد را انتخاب کنید یا آن را به شکلی عتیقه گونه کلاسیک نگه دارید.

33 از 50

مجموعه های خود را به نمایش بگذارید

اگر مدت طولانی است که چیزی را جمع می کنید و مطمئن نیستید که کجا بریزید، یک قفسه شناور در اتاق مورد نظر خود نصب کنید و سپس آنها را در یک ردیف قرار دهید. ما حس نوستالژی این بطری های شیشه ای پرنعمت را به اتاق خواب اضافه می کنیم.

34 از 50

یک لامپ رنگارنگ پیچ کنید

 برای یک رنگ برجسته غیر منتظره (و آسان)، لامپ کلاسیک خود را با یک لامپ روشن تر  تغییر دهید. این همان شور و نشاط مثل  نئون را بدست می دهد بدون اینکه جایی از دیوار اشغال کند. آن را در یک راهرو یا ورودی که در آن وسایل دکوری بسیار ارزشمند است و متراژها محدود است، امتحان کنید.

35 از 50

گلها را در کارتان بیاورید

افزودن یک گل آرایی زیبا می تواند یک اتاق را به تنهایی زیبا کند. گلدان خوش فرم، کارهای هنری همراه و شیرآلات منحصر به فرد با طرح طلایی در این حمام نیز بسیار خوشایند است.

36 از 50

محل های نشستن را به روی کف خود اضافه کنید

می توانید روی کاناپه خود بنشینید - یا می توانید روی راحت ترین بالش های کف زمین بنشینید. ما در اینجا دومی را انتخاب کرده ایم.

37  از 50

پرده های پنجره خود را عوض کنید

 شما آنجا بوده اید، این کار را با پارچه و پرده های رومی انجام داده اید، بنابراین کار با پنجره خود را با یک بافت جایگزین مانند بامبو عوض کنید. ما داریم روی این حمام رام نشده با ذوق صحبت می کنیم.

38 از 50

مخلوط در فلزات

 آیا چیزی هست جایگزین که به اندازه ی اشیاء براق و طلایی بیانگر و گیرا باشد؟ یک چراغ فلزی، مجسمه یا گلدان اضافه کنید تا فوراً اتاق خود را ارتقا دهید.

39 از 50

ملافه تختخواب را به صورت فصلی به روز کنید

جاناتان اسکات، متخصص طراحی خانه و سفیر برند Stearns & Foster ، داشتن دو مجموعه ملحفه و راحتی را توصیه می کند، بنابراین می توانید آنها را هر فصل عوض کنید. او می گوید: "در زمستان ، شما ملافه های گرم و جذاب مانند خز مصنوعی و پتوهای حجیم می خواهید."

40 از 50

یک فضای کوچک  را با  کاغذ دیواری طراحی کنید

یک اتاق یا کمد کوچک را کاغذ دیواری کنیدو به ان یک حالت شگفتی آفرین بدهید. کل اتاق را انجام دهید، یا فقط از تکه های کاغذ برای کشوهای خط، کابینت و پشت پرده استفاده کنید. همچنین می توانید سقف را  به عنوان نقطه تمرکز این کار انتخاب کنید.  

41 از 50

یک دیوار بیانگر ایجاد کنید

یک طراح در شرکت eBay شروع به جمع آوری وسایل ارزان که در همه جا پیدا می شود، برای اتاق ناهار خوری خود کرد، سپس کل دیوار را با بشقاب پوشاند تا همان اثر یک قطعه بزرگ هنری را ایجاد کند. (در اینجا نحوه آویختن دیوار بشقاب خود را نشان می دهد).

42 از 50

مبلمان را از دیوارها دور کنید

 شناور بودن مبلمان به دور از دیوارها، صندلی های صمیمی تری ایجاد می کند. این بدان معناست که تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که وسایل خود را چند سانتی متر تغییر دهید تا کاملا فضای اتاق را تغییر دهید.

43 از 50

منسوجات راحت را اضافه کنید

منسوجات چاپی و رنگارنگ شخصیت بسیار زیادی می بخشد. و انگار که فرش بارنگ روشن و چراغ های براق نصب شده کافی نیست ، این اتاق خواب دارای یک آویز کاملاً شل معلق (مخصوص بیهوش کردن چشم ها!) است. وسایل الهام گرفته از مراکش جذابیت التقاطی را ایجاد می کند و به فضا لنگر می بخشد.

44 از 50

یک عتیقه را به نمایش بگذارید.

وان مسی مسلماً ستاره این حمام است، اما لازم نیست احساس این که کارتان تمام شد. یک نردبان و فرش بوهمیایی باحال به مدرن تر بودن آن کمک می کند.

45 از 50

مبلمان خود را بازپرداخت کنید

یک روش فوق العاده آسان برای تغییر کار مبلمان شما این است که مبلمان روپوش دار بخرید.

46 از 50

پایه میز قهوه خود را خالی کنید (بردارید!)

اگر یک میز قهوه خوری مرمر دارید، آن را برداشته و روی زمین قرار دهید. آن را با برخی از کتاب ها برای سبک بوهمیان امروزی پشتیبانی کنید.

47 از 50

فرشی را پهن بکشید

سبک بوهومی، روستیک(روستایی)، سنتی، مهم نیست، فرشی که انتخاب می کنید می تواند بلافاصله کل زیبایی اتاق شما را تغییر دهد.

48 از 50

صندلی با طرح مختلف را باهم ترکیب کنید.

صندلی های رسمی خود را (در این مورد، آبی روشن و سبز) با چند صندلی فلزی روستایی عوض کنید. این باعث می شود فضای غیر رسمی(کژوال) در اتاق ناهار خوری ایجاد شود.

49 از 50

یک پرده رنگارنگ آویزان کنید

 برای سالن ورودی این خانه مزرعه ای در پنسیلوانیا، طراح پرده ای را به جای در انتخاب کرد. پارچه زرد عمیق  چندین برابر رنگ آبی دیوار را عالی نشان می دهد و بافت غنی به فضا می بخشد.

50 از 50

رنگ را در قفسه های باز اضافه کنید

 قفسه بندی باز امکان تغییر سریع و آسان دکور را فراهم می کند. تاچ های تأکیدی از آبی در برابر یک پالت خنثی برجسته می شوند.

شروع گفتگو
از طریق واتساپ ارسال کنید