درباره ما

امروزه همه ما جوانان تحصیل کرده به دنبال راههای سریع و در عین حال ایمن و کارا برای دستیابی به موفقیت در ابعاد مختلف زندگیمان هستیم. با توجه به ویژگی عصر حاضر انسانها از طریق تبادل اطلاعات و ارتباطات در سطحی بی سابقه نسبت به گذشته، به راحتی می توانند با فشار دادن چند کلید و اتصال به شبکه جهانی هر گونه اطلاعات و داده های مورد نظر خود را در صفحات اینترنت جستجو نمایند. گفته می شود یکی از راههای مطمئن برای کسب اطلاعات در رشته تخصصی رجوع به افرادی است که قبلاً این مسیر را طی کرده اند. با وجود گسترش مراکز دانشگاهی در کشورمان و افزایش تعداد دانشجویان به خصوص در رشته معماری، هنوز دانشگاههای مادر و مراکز آموزشی دولتی و به طبع دانش آموختگان آنها همواره درصد بالایی از دانشجویان نمونه و اعزامی به خارج از کشور را تشکیل می دهند. ولی خبر خوشحال کننده این است که با کمک دنیای مجازی، افراد از مراکز مختلف آموزشی به راحتی می توانند با دانشجویان و فارغ التحصیلان برتر کشوری در ارتباط بوده و این بدان معناست که امکان دسترسی به دانش و اطلاعات تخصصی در سطح عالی برای همگان فراهم است.

حتما شما نیز زمانی بوده که دوست داشتید هم اکنون یک فردی از رشته شما در کنارتان می بود و توصیه ها و اطلاعاتی را در مورد چگونگی گذران دوره تحصیلی جاری تان در اختیارتان قرار می داد و دیگر نیاز نبود شما وقت و هزینه گزافی برای دستیابی به دانسته ها، نگرشهاو ابزار افرادی که جزء ده درصد بالای رشته شما هستند صرف می کردید. لذا ارتباط با افراد موفق و برتر در رشته معماری و تبادل اطلاعات و دانش تخصصی آنها یکی از راههای بسیار سریع و تضمین شده برای رشد شما در مقطع فعلیتان است.

با توجه به اهمیت ارتباط با برترین های رشته تخصصی در کسب موفقیت تحصیلی، ما بر آن شدیم تا پل ارتباطی شما با این فرهیختگان بوده و آرشیو تخصصی آنها را با هزینه های بسیار متعارف در اختیار شما قرار دهیم. البته ارتباط تلفنی و مشاوره هم بخشی از هدف غایی گروه ما خواهد بود.

این سایت در نظر دارد فایل های صوتی، تصویری، ترسیمی، هنری، نوشتاری و … مرتبط با رشته معماری، با همکاری دانش آموختگان برتر معماری را در اختیار علاقمندان قرار دهد. این فایلها عبارتند از:

نمونه پاورپوینت، پورتفولیو(رزومه هنری)، پروپوزال، تحقیق، مقاله علمی-پژوهشی، نامه های ارتباط با اساتید خارجی، فایل های آموزشی زبان(تافل)، طرح دروس معماری، اسکیس، کروکی، راندو، نقشه ها، جزییات ساختمانی، گزیده نمایشگاههای معماری و مصالح، سخنرانی ها و سمینارهای معماری، فیلمهای معماری، نرم افزارهای آموزشی معماری، جزوات، اسکن کتب معماری، آرشیو تصاویر معماری، فایل های انگیزشی و چندین فایل ارزشمند دیگر که همراه و پشتیبانی بی نظیر در درخشش تحصیلی و رشد فردی و شخصیتی شما دوست فرهیخته خواهد بود.

پل های ارتباطی ما:

 

Email 1:info@memardata.com

Email 2: Safa_salkhi@yahoo.com

Instagram 1:@arch_tech_innovation

Instagram 2:@memardata

Tell:0989141082910

0
شروع گفتگو
از طریق واتساپ ارسال کنید